ما را بیشتر بشناسید

شرکت تجهیزات پزشکی تسنیم گستر در سال 1379 با هدف ارائه جدیدترین و با کیفیت ترین فن‌آوری ها در زمینه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی تاسیس گردید. این شرکت با اخذ نمایندگی انحصاری از کمپانی های معتبر بین المللی و واردات تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی طبی و ارائه محصولاتی با کیفیت جهانی و استاندارد های معتبر CE اروپا و FDA آمریکا همواره سعی نموده تا در خدمت جامعه پزشکی وسلامت زنان این سرزمین باشد. لازم به ذکر است، ارائه خدمات و پشتیبانی محصولات، از وطایفی‌ است که آن را جدی می‌گیریم.

 

این شرکت دارای مجوز وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ایران و آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت می باشد ، بنابراین کلیه محصولات ارائه شده توسط این شرکت از لحاظ، استاندارد و کیفیت را ضمانت می کند.

 

همچنین حالا با راه اندازی فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی ، میتوانید تمامی دستگاه‌ها و لوازم مصرفی پزشکی مورد نیاز خود را از طریق خرید اینترنتی تهیه کنید.

 

نتیجه تلاش بی وقفه ما و همکارانمان در طول این  سالها باعث شد که  امروزه به عنوان شرکتی پیشرو و مطرح در عرضه تجهیزات پزشکی زنان (ژنیکولوژی ) و آزمایشگاهی باشیم. امیدواریم تا همواره در کنار شما بوده و همچون گذشته بتوانیم رضایت خاطر پزشکان محترم و سایرین را جلب کنیم .

Company group picture
شرکت تجهیزات پزشکی تسنیم گستر
شعار شرکت

جوایز و افتخارات

خدمت خالصانه و سابقه درخشان

خرید آنلاین تجهیزات پزشکی در فروشگاه اینترنتی تسنیم گستر

خرید آنلاین تجهیزات پزشکی

سوالی دارید؟ اجناسی که میخواهید در سایت نیست؟ با ما تماس بگیرید!